Helpdesk

Vragen over de arbocatalogus kunt u stellen aan:

Nicoline Pruijmboom, senior beleidsmedewerker arbeidsvoorwaarden NFU, Pruijmboom@nfu.nl, 06 51390126.

Anke Boumans – d’Onofrio, projectleider Arbocatalogus Umc's, HR Arbo- en milieudienst Radboudumc,
Anke.Boumans-dOnofrio@verwijder-dit.radboudumc.nl, 024 3615400.


Inhoudelijke vragen over arbeidsomstandigheden kunt u stellen aan uw arboadviseur (alleen zichtbaar wanneer u bent ingelogd bij dokterhoe)


Voor technische vragen heeft elk umc een webredacteur die u helpt als u problemen heeft met inloggen of aanmelden:
Amsterdam UMC, locatie AMC: Eric Kat, e.kat@verwijder-dit.amc.uva.nl
Amsterdam UMC, locatie VUmc: Isabel Priesman, i.priesman@vumc.nl
Erasmus MC: Hans Ravensbergen, J.Ravensbergen@erasmusmc.nl 
LUMC: Fred van Dam, F.J.van_Dam@verwijder-dit.lumc.nl
Maastricht UMC+: vacant
UMCG: Jeroen van Dalen, j.j.van.dalen@verwijder-dit.umcg.nl
Radboudumc: Guus van Hegelsom  servicedeskarbo.hr@verwijder-dit.radboudumc.nl
UMC Utrecht: Edwin Hagelen, e.hagelen@verwijder-dit.umcutrecht.nl